17è ANIVERSARI ESCOLA YES! L’ESCALA

17è ANIVERSARI ESCOLA YES! L’ESCALA

Avui la nostra escola fa 17 anys i estem molt contents!

Ni us imagineu, com ens encantaria poder celebrar-ho amb els nostres alumnes tal com ho hem fet tots els anys!

Però com que ara mateix no ens és possible, aquí us deixem algunes imatges de les classes en línia que estem fent. També ens fa gràcia recordar algunes fotos d'aniversaris anteriors de l'escola.

Ben aviat tornarem a veure’ns a les aules i continuarem celebrant totes les coses bones.

Per molts i més anys YES! L'ESCALA

Clica aquí per veure el vídeo: 

https://drive.google.com/file/d/1FhTZf8M-vNYRFYBM5FCdqq3q6cIiS4Uj/view?usp=sharing

 

17è ANIVERSARI ESCOLA YES! L’ESCALA 17è ANIVERSARI ESCOLA YES! L’ESCALA 17è ANIVERSARI ESCOLA YES! L'ESCALA 17è ANIVERSARI ESCOLA YES! L’ESCALA 17è ANIVERSARI ESCOLA YES! L’ESCALA 17è ANIVERSARI ESCOLA YES! L'ESCALA 17è ANIVERSARI ESCOLA YES! L’ESCALA 17è ANIVERSARI ESCOLA YES! L’ESCALA 17è ANIVERSARI ESCOLA YES! L’ESCALA 17è ANIVERSARI ESCOLA YES! L’ESCALA 17è ANIVERSARI ESCOLA YES! L’ESCALA 17è ANIVERSARI ESCOLA YES! L’ESCALA 17è ANIVERSARI ESCOLA YES! L’ESCALA 17è ANIVERSARI ESCOLA YES! L’ESCALA 17è ANIVERSARI ESCOLA YES! L’ESCALA 17è ANIVERSARI ESCOLA YES! L’ESCALA 17è ANIVERSARI ESCOLA YES! L’ESCALA 17è ANIVERSARI ESCOLA YES! L’ESCALA 17è ANIVERSARI ESCOLA YES! L’ESCALA 17è ANIVERSARI ESCOLA YES! L’ESCALA 17è ANIVERSARI ESCOLA YES! L’ESCALA 17è ANIVERSARI ESCOLA YES! L’ESCALA 17è ANIVERSARI ESCOLA YES! L’ESCALA 17è ANIVERSARI ESCOLA YES! L’ESCALA 17è ANIVERSARI ESCOLA YES! L’ESCALA 17è ANIVERSARI ESCOLA YES! L’ESCALA 17è ANIVERSARI ESCOLA YES! L’ESCALA 17è ANIVERSARI ESCOLA YES! L’ESCALA