17è ANIVERSARI ESCOLA YES! L’ESCALA

Avui la nostra escola fa 17 anys i estem molt contents!

Ni us imagineu, com ens encantaria poder celebrar-ho amb els nostres alumnes tal com ho hem fet tots els anys!

Però com que ara mateix no ens és possible, aquí us deixem algunes imatges de les classes en línia que estem fent. També ens fa gràcia recordar algunes fotos d'aniversaris anteriors de l'escola.

Ben aviat tornarem a veure’ns a les aules i continuarem celebrant totes les coses bones.

Per molts i més anys YES! L'ESCALA

Clica aquí per veure el vídeo: 

https://drive.google.com/file/d/1FhTZf8M-vNYRFYBM5FCdqq3q6cIiS4Uj/view?usp=sharing

 

Programa kit digital cofinançat pels fons next generation (eu) del mecanisme de recuperació i resiliència

Gobierno de españa red.es Kit Digital Plan de recuperación, transformación y resiliencia NextGenerationEu
+34 972 770 990
info@yeslescala.com
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers per a millorar l'experiència de navegació així com per a tasques d'anàlisi.

Què són les cookies?

Una cookie és un petit arxiu que s'emmagatzema a l'ordinador de l'usuari i ens permet reconèixer-lo. El conjunt de cookies ens ajuda a millorar la qualitat del nostre web, permetent-nos controlar quines pàgines troben els nostres usuaris útils i quines no.

Acceptació de l'ús de cookies.

Cookies tècniques necessàries

Sempre actives

Les cookies tècniques són absolutament essencials perquè el lloc web funcioni correctament. Aquesta categoria només inclou cookies que garanteixen les funcions bàsiques i les funcions de seguretat del lloc web. Aquestes cookies no emmagatzemen cap informació personal.

Cookies analítiques

Totes les galetes que poden no ser especialment necessàries perquè el lloc web funcioni i s'utilitzen específicament per recopilar dades personals de l'usuari a través d'anàlisis, anuncis i altres continguts incrustats s'anomenen cookies no necessàries. És obligatori obtenir el consentiment de l'usuari abans d'executar aquestes cookies al vostre lloc web.